17 Kasım 2014 Pazartesi

John Frieda Sarı Saçlara Güneş Işıltısı İçin Şampuan

Herkese Merhabalar :)

John Frieda'nın sarı saçlara güneş ışıltısı vereceğini iddia eden bu şampuanını uzun bir süredir kullanıyorum.Şampuan sarı tonundaki her saç tipine uygun bir özellik sunuyor.İçerisinde papatya ve narenciye özü içeriyor.Bunlar da saçın rengini biraz olsun açmaya sağlıyor. Ancak bunu yaparken kesinlikle bir yıpranma söz konusu değil.


John Frieda Sarı Saçlara Güneş Işıltısı İçin Şampuan

Saçlarınızı bu şampuanla yıkarken saçınızın yumuşadığını farkediyorsunuz.Güzel bir kokusu var.Şampuan sarı renkte.Saçlara yaz güneşi gibi ışıltılı bir etki bırakmayı ,saçlarınızı aydınlatmaya yardımcı olmayı vadediyor.
Saçlara kesinlikle bir ışıltı verdiğini söyleyebilirim.Bu şampuanı kullandığımdan beri sarı saçlarımın rengi daha belirgin hale geliyor. Daha canlı görünüyor.

John Frieda Sarı Saçlara Güneş Işıltısı İçin Şampuan
Saçlarıma verdiği ışıltıyı çok sevdim.Çünkü sarı saç bir zamandan sonra çok cansız, bakımsız, sağlıksız görünüyor.Saçlarınızın parlamasını, sağlıklı görünmesini istiyorsunuz.İşte bu şampuan bunu fazlasıyla yerine getiriyor.Eğer sarı saçlarınız varsa saçı da yarım tonla bir ton arası açtığını söyleyebilirim. Son derece doğal bir açılma sağlıyor.

Şampuanı ilk kullandığınızda hemen etkisini göstermesini beklemeyin en az 5-6 yıkamada saçlarınız daha ışıltılı bir görüntüye kavuşacaktır.Şampuanın üzerinde etkili sonuç olarak günlük kullanınız yazıyor ancak ben saçlarımı her gün yıkamadığım için 2-3 günde bir kullanıyorum. Bu şampuanın en sevdiğim özelliklerinden biriyse şampuan saçlarımı yağlandırmıyor, ağırlık yapmıyor.Saça uzun vadede bir bakım yaptığını söyleyemem ancak bu şampuanı kullandığınız müddetçe ışıltılı, sağlıklı görünümlü saçlara sahip olabiliyorsunuz.

John Frieda Sarı Saçlara Güneş Işıltısı İçin Şampuan

Sonuç olarak; bu şampuanı çok severek kullandığımı söyleyebilirim.Ancak sürekli aynı şampuanı kullanmak beni sıkıyor.Bir süre sonra yeni arayışlara giriyorum .Zaten şampuanınızı 2-3 ayda bir değiştirmek gerekliymiş çünkü saç bir süre sonra kullandığınız şampuana alışıp etkilerini artık göstermemeye başlıyormuş.Bu nedenle size tavsiyem sürekli aynı şampuanı kullanmamanız.

Ürünün Fiyatı :26 TL
Ürünü Gratis,Watsons, Boynerlerde bulabilirsiniz.
Hoşçakalın sevgiyle kalın :)

12 yorum:

 1. Benim saçlarımın rengi doğal. Hiç bir şekilde boya kullanmadım. Ama o eski bebeklikte ki sarı saçlarım yok. Şimdi küllü, sarı, açık kahverengi, karışık birşeyler :) Doğal sarı saçlarımı açıkcası geri istiyorum. Ama duyduğuma göre, saça boya uygulandı mı bir daha eski saç rengini bulmak zor. E bende bunu istemiyorum. Bu ürünü de kullanmak hep istedim. Ama acaba saç rengimi hepten değiştirir mi diye düşünüp, korktuğumdan hiç kullanmadım. Benim sorum, bu ürün sürekli kullandığın bir ürün mü? Kullanmayı bıraktığında eski saç rengine kavuşuyormusun?

  Biliyorum çok uzun oldu bu yorum :) ama görmüşken sorayım dedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım bu şampuan saç rengini kesinlikle değiştirmiyor sadece çok açık sarı renkli saçın rengini biraz olsun açıyor eğer saçlar sarı değilse tabiki bir değişme yapmıyor :) Saçına boya vurmak istemiyorsan papatya suyu uygulayabilirsin artı bu şampuanı da kullanabilirsin dediğim gibi saçının rengi çok açık değilse bir değişme yapmıyor :)

   Sil
  2. Tabiki de siyahtan sarıya döndürmüyordur :) saçlarımın önleri sarı, hatta beyaza çalan sarı. Aklımda bu ürün, deniyeceğim ileriki zamanlarda :)

   Sil
  3. Dene canım çok güzel bir ışıltı,canlılık verecek saçına :) Boya da vurma saçına saçın doğal rengi her zaman bir numara :)

   Sil
 2. Ben de saçlarıma ışıltı attırdığım dönemde kullanmıştım.Işıltıların rengini baya açmış parlatmıştı.Kendi saçımda açma etkisi hiç olmamıştı ama.Bu arada saçlarına bayıldım canım maşallah nazar değmesin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım evet sarı saçta güzel bir ışıltı yaratıyor kesinlikle :)

   Sil
 3. çok iyi görünüyor saçlar...

  YanıtlaSil
 4. Güzellik ürünleri sektörünün geldiği nokta, insanı hayretlere düşürecek boyutlarda:)

  YanıtlaSil
 5. canım sonuçları harika görünüyor

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli lütfen okuyup geçmeyin yorumlarınızı bekliyorum :)